RN732ATTD7872C25
MFR.Part #
RN732ATTD7872C25
JLCPCB Part #
C4279548
Description
-55℃~+155℃ 100mW 78.7kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS