RK73H3ATTE4422D
MFR.Part #
RK73H3ATTE4422D
JLCPCB Part #
C7342912
Description
-55℃~+155℃ 1W 44.2kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS