ERJ-U1TF1653U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U1TF1653U
JLCPCB Part #
C1861961
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 165kΩ 1W 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS