RN73R1JTTD7501A10
MFR.Part #
RN73R1JTTD7501A10
JLCPCB Part #
C2572179
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.5kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS