RK73H3ATTE4224F
MFR.Part #
RK73H3ATTE4224F
JLCPCB Part #
C2581296
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.22MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS