RMC1K2200FTE
MFR.Part #
RMC1K2200FTE
JLCPCB Part #
C6275418
Description
-55℃~+155℃ 1W 220Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS