RK73H3ATTE4124F
MFR.Part #
RK73H3ATTE4124F
JLCPCB Part #
C2581927
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.12MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS