RK73H3ATTE4120F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H3ATTE4120F
JLCPCB Part #
C2581809
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 412Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS