SR732BTTD3R40F
MFR.Part #
SR732BTTD3R40F
JLCPCB Part #
C4167951
Description
-55℃~+150℃ 3.4Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS