RN73H2ATTD4420D100
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ATTD4420D100
JLCPCB Part #
C4002563
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 442Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS