SG73S2ETTD6343D
MFR.Part #
SG73S2ETTD6343D
JLCPCB Part #
C4186619
Description
-55℃~+155℃ 500mW 634kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS