RK73H3ATTE3920D
MFR.Part #
RK73H3ATTE3920D
JLCPCB Part #
C5853582
Description
-55℃~+155℃ 1W 392Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS