SG732ETTD474M
MFR.Part #
SG732ETTD474M
JLCPCB Part #
C4251325
Description
-55℃~+155℃ 470kΩ 500mW Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS