RN73H1JTTD3791F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD3791F100
JLCPCB Part #
C3942296
Description
100mW 3.79kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS