RK73H3ATTE38R3F
MFR.Part #
RK73H3ATTE38R3F
JLCPCB Part #
C2581490
Description
-55℃~+155℃ 1W 38.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS