RN732BTTD9651C50
MFR.Part #
RN732BTTD9651C50
JLCPCB Part #
C4117931
Description
-55℃~+155℃ 125mW 9.65kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS