RK73H3ATTE3742F
MFR.Part #
RK73H3ATTE3742F
JLCPCB Part #
C2581438
Description
-55℃~+155℃ 1W 37.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS