RK73H3ATTE1742F
MFR.Part #
RK73H3ATTE1742F
JLCPCB Part #
C6396847
Description
-55℃~+155℃ 17.4kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS