RN731JTTD3281C25
MFR.Part #
RN731JTTD3281C25
JLCPCB Part #
C4076783
Description
-55℃~+155℃ 3.28kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS