RK73H3ATTE3240F
MFR.Part #
RK73H3ATTE3240F
JLCPCB Part #
C2581412
Description
-55℃~+155℃ 1W 324Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS