RN73H2ETTD7231A10
MFR.Part #
RN73H2ETTD7231A10
JLCPCB Part #
C4196364
Description
250mW 7.23kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS