RK73H3ATTE3000F
MFR.Part #
RK73H3ATTE3000F
JLCPCB Part #
C7050901
Description
-55℃~+155℃ 1W 300Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS