CRA2512-JZ-R055ELF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CRA2512-JZ-R055ELF
JLCPCB Part #
C3999593
Package
2512
Description
-55℃~+170℃ 3W 55mΩ ±5% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS