RN732ATTD3323D25
MFR.Part #
RN732ATTD3323D25
JLCPCB Part #
C3967217
Description
-55℃~+155℃ 100mW 332kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS