3521240KFT
MFR.Part #
3521240KFT
JLCPCB Part #
C2093394
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 240kΩ 250V 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS