HV733ATTE364J
MFR.Part #
HV733ATTE364J
JLCPCB Part #
C4070193
Description
-55℃~+155℃ 1W 360kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS