RK73H3ATTE2802F
MFR.Part #
RK73H3ATTE2802F
JLCPCB Part #
C2581872
Description
-55℃~+155℃ 1W 28kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS