HV732BTTD115G
MFR.Part #
HV732BTTD115G
JLCPCB Part #
C4314499
Description
-55℃~+155℃ 1.1MΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS