RK73H3ATTE2803F
MFR.Part #
RK73H3ATTE2803F
JLCPCB Part #
C2581776
Description
-55℃~+155℃ 1W 280kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS