ERJ-S1TD1740U
MFR.Part #
ERJ-S1TD1740U
JLCPCB Part #
C1712271
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 174Ω 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS