RN73H2BTTD91R0B10
MFR.Part #
RN73H2BTTD91R0B10
JLCPCB Part #
C3921542
Description
250mW 91Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS