RK73H3ATTE2210D
MFR.Part #
RK73H3ATTE2210D
JLCPCB Part #
C2583003
Description
-55℃~+155℃ 1W 221Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS