RK73B3ATTE331J
MFR.Part #
RK73B3ATTE331J
JLCPCB Part #
C5850972
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 330Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS