RN732ATTD2741C50
MFR.Part #
RN732ATTD2741C50
JLCPCB Part #
C4269394
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.74kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS