RK73H3ATTE1R21F
MFR.Part #
RK73H3ATTE1R21F
JLCPCB Part #
C2581763
Description
-55℃~+155℃ 1.21Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS