RK73H3ATTE1872D
MFR.Part #
RK73H3ATTE1872D
JLCPCB Part #
C2582892
Description
-55℃~+155℃ 18.7kΩ 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS