HV73V1JTTD303J
MFR.Part #
HV73V1JTTD303J
JLCPCB Part #
C4028904
Description
-55℃~+155℃ 100mW 30kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS