RN73H2BTTD2052F10
MFR.Part #
RN73H2BTTD2052F10
JLCPCB Part #
C2559406
Description
-55℃~+155℃ 20.5kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS