RK73H3ATTE1801D
MFR.Part #
RK73H3ATTE1801D
JLCPCB Part #
C2583162
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS