RK73G2BTTD1602D
MFR.Part #
RK73G2BTTD1602D
JLCPCB Part #
C6182355
Description
-55℃~+155℃ 16kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS