RK73H3ATTE1740F
MFR.Part #
RK73H3ATTE1740F
JLCPCB Part #
C2581451
Description
-55℃~+155℃ 174Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS