RK73H2ATTD2872F
MFR.Part #
RK73H2ATTD2872F
JLCPCB Part #
C830388
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 28.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS