RK73H3ATTE1690D
MFR.Part #
RK73H3ATTE1690D
JLCPCB Part #
C5725287
Description
-55℃~+155℃ 169Ω 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS