SG73P1JTTD685G
MFR.Part #
SG73P1JTTD685G
JLCPCB Part #
C4330905
Description
-55℃~+155℃ 333mW 6.8MΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS