RN73H1JTTD62R6B50
MFR.Part #
RN73H1JTTD62R6B50
JLCPCB Part #
C4021044
Description
-55℃~+155℃ 100mW 62.6Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS