RK73H3ATTE15R8F
MFR.Part #
RK73H3ATTE15R8F
JLCPCB Part #
C2581780
Description
-55℃~+155℃ 15.8Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS