AA2512JK-071R2L
MFR.Part #
AA2512JK-071R2L
JLCPCB Part #
C1700466
Description
-55℃~+155℃ 1.2Ω 1W 50V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS