RN73H2ETTD8200F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD8200F100
JLCPCB Part #
C3981026
Description
250mW 820Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS