SG73S2E1RTTD3651D
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD3651D
JLCPCB Part #
C5916476
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.65kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS