RN73R1JTTD5831A10
MFR.Part #
RN73R1JTTD5831A10
JLCPCB Part #
C3916458
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.83kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS